Svoz odpadu

Když se v domácnosti objeví hromada nadbytečných věcí, ať jde o pravidelnou údržbu domu a zahrady, vyklízení půdy, velký předvánoční úklid a další. Kam s těmito odpady? Patří do velkoobjemového kontejneru. Firma ESKO-T vám jej ráda přistaví na místo, které si sami určíte, a zařídí vše potřebné.

Máte doma zbytečnosti, které vám pouze zabírají místo?

Máme snadné řešení! Vyhoďte je do našeho kontejneru a my se o ně postaráme.

Nabízíme pronájem velkoobjemových kontejnerů ve velikosti od 3 m3 do 17 m3. Abychom vám už tak dost nudný úklid maximálně usnadnili, zajistíme přistavení kontejneru podle druhu odpadu, nutnou manipulaci, následný odvoz nashromážděného odpadu a samozřejmě řádnou likvidace dle platné legislativy. Snazší už to být nemůže!

Pro bližší informace kontaktujte prosím Blanku Procházkovou na emailové adrese: b.prochazkova@esko-t.cz nebo Pavlínu Kašpárkovou na e-mailu: p.kasparkova@esko-t.cz. Rádi vám poradíme také na telefonu 734 603 104. Těšíme se na vaši objednávku!

Máte zájem o přistavení velkoobjemového kontejneru?

Vyplňte prosím následující formulář.

Ceník za svoz a pronájem velkoobjemových kontejnerů (VOK)

Přistavení do 7 dní 75 Kč/den
Přistavení nad 7 dní 54 Kč/den
Svoz autem MAN – vanový kontejner 29 Kč/1 km
Manipulace 70 Kč/15 min
Svoz autem MAN, RENAULT – natahovací kontejner 25 Kč/1 km
Manipulace 70 Kč/15 min

Uvedené ceny jsou bez DPH. Za pronájem VOK je stanovena cena za každý započatý den. K celkové částce za dopravu je připočtena cena za uložení na skládce. Ceník naleznete ZDE.

ČSN EN ISO 9001:2009     ČSN EN ISO 14001:2005

ESKO-T S.R.O.

Hrotovická 232
674 01 Třebíč

568 848 066
info@esko-t.cz

Portál TŘÍDĚNÍ V REGIONU TŘEBÍČSKO